Apartamenty


Jesteś 996 fanem Czarnogóry czytającym ten artykuł! Inni ocenili go na 4.8 / 5!

Apartament to pojęcie, które w zależności od szerokości geograficznej, bywa różnie rozumiane. Ich standard może się znacznie różnić. Zazwyczaj jednak jest to pomieszczenie z sypialnią i salonem, które jest pełni wyposażone. W Czarnogórze apartament to mieszkanie dla dwóch lub więcej osób, z osobnymi sypialniami, łazienką, kuchnią lub aneksem kuchennym oraz balkonem albo tarasem. Poszczególne wyposażenie apartamentów może się nieco różnić, ale prawie zawsze możemy liczyć na ciepłą wodę, czystą pościel oraz zestaw naczyń w kuchni.

Apartamenty w Czarnogórze

Szukając noclegów w apartamentach w Czarnogórze, trzeba celować w napisy – apartmani. Sobe oznacza zazwyczaj pokój ze współdzieloną łazienką, bez aneksu kuchennego i nie ma on nic wspólnego z apartamentem. Cena takich pokojów jest przeważnie niższa, tak jak standard w nich zastany. Trzeba przy wynajmowaniu apartamentów w Czarnogórze pamiętać także o tym, że tylko hotele mają przyznawane gwiazdki. Jeśli jakieś widnieją na szyldzie, przy nazwie naszego obiektu, są tylko pobożnym życzeniem jego właściciela.

Położenie

Apartamenty w Czarnogórze są rozsiane wzdłuż całego wybrzeża. Największe ich skupisko jest w okolicach Budvy, Petrovaca, Sutomore, Baru, Ulcinj oraz Becici, Tivatu i Herceg Novi. Część z nich leży tuż przy morzu, a część bliżej rozrywkowej części miasta. W zależności od tego, do czego chcemy mieć bliżej, tak wybieramy obiekt. Dla rodzin z dziećmi lepiej wybrać apartament położony bliżej plaży. Dla paczki przyjaciół ważniejsza będzie bliskość do wieczornych rozrywek, typu bary, dyskoteki i puby.

Wyposażenie

Apartamenty
Apartamenty w Czarnogórze
Najwięcej apartamentów w Czarnogórze jest z dwoma lub trzema sypialniami. Jednakże znajdziemy także większe obiekty. Jest również rodzaj małego apartamentu, nazywany garsonierą. W jego skład wchodzi sypialnia z jednym, dużym łóżkiem, lub dwoma mniejszymi, z miejscem do gotowania oraz własną łazienką. Jak praktycznie każdy apartament w Czarnogórze, jest też w nim balkon, lub niewielki taras. Większość obiektów ma też miejsce do parkowania, które znajduje się na terenie posesji. Przeglądając internetową ofertę apartamentów w Czarnogórze można także zauważyć, że wyposażenie kuchni w kuchenkę i lodówkę jest zupełną normą. Coraz częściej właściciel udostępnia także bezprzewodowe połączenie z Internetem oraz pralkę i dodatkowo ręczniki. Większość apartamentów ma zamontowaną klimatyzację oraz jest wyposażona w telewizor. Obecnie nierzadko można spotkać kwaterę, gdzie na posesji jest udostępniony basen lub jakuzzi. Przeważająca część obiektów jest przyjazna dla rodzin z dziećmi, a na niektóre można przyjechać z domowym pupilem.

Dowiedz się więcej o Czarnogórze w 2017:

1 opinia
  1. Hala 4 miesiące temu
    Odpowiedz

    Takie kwatery prywatne nad morzem, jeszcze z tarasem albo balkonem,to chyba najlepszy sposób na wypoczynek…

Apartamenty - Czarnogóra 2017

Dodaj swój komentarz:

Dodaj komentarz

Twoje opinie będą widoczne ale adres e-mail pozostanie ukryty.