Wakacje all inclusive

4
4107

Wakacje all inclusive w Czarnogórze, tak jak w innych wakacyjnych krajach są jak najbardziej możliwe. Oferta może nie jest aż tak liczna, jak w przypadku innych państw basenu Morza Śródziemnego, ale można coś znaleźć. Biura podróży oferują wakacje all inclusive zarówno samolotem, jak i z własny dojazdem oraz wycieczki autokarowe. W zależności od tego, który sposób transportu wybierzemy, taka będzie cena. Najdroższą opcją jest jak zawsze samolot, zdecydowanie tańszą alternatywą jest dojazd komfortowym autokarem. Obecnie wszystkie autobusy są zazwyczaj wyposażone w klimatyzację czy toaletę oraz niektóre umożliwiają skorzystanie z barku (ciepłe napoje). Najtańsza wydaje się być opcja z własnym transportem. Jednak zależy to głównie od naszego miejsca zamieszkania, czyli ilości kilometrów, które musimy pokonać by dojechać do Czarnogóry, ilości osób, które będą z tego korzystały (na pewno bardziej opłacalne, jeśli mamy liczną rodzinę albo kilkoro dzieci) oraz rodzaju pojazdu i ilości paliwa, które będzie spalał. Jeśli chodzi o szybkość i komfort podróży to zdecydowanie lot samolotem w tym przypadku wygrywa.

Wakacje all inclusive – hotele

Hotele oferujące pobyt all inclusive mają przeważnie kategorię od trzech gwiazdek w górę. Im wyższa kategoria, tym cena za pobyt również ulega zwiększeniu, jednak wiąże się to zazwyczaj także z lepszym wyposażeniem hotelowym. Wiele obiektów powstało stosunkowo niedawno, bo turystyka w Czarnogórze nadal się rozkręca. Część z nich już jednak oferuje podobny komfort, co inne europejskie hotele. Można znaleźć obiekty z basenami, w pełni klimatyzowane, wyposażone w siłownię, atrakcyjnie położone blisko plaży. Trzeba jednak uważać na hotele o niższej kategorii, ponieważ można trafić na obiekty wyjęte jakby prosto z późnego PRL-u. Warto poczytać prawdziwe opinie o konkretnym hotelu, turystów którzy tam już byli.

Posiłki w ramach all inclusive

Wakacje all inclusive
Wakacje all inclusive
Formuła all inclusive wygląda podobnie, jak w innych krajach. Zazwyczaj są trzy główne posiłki: śniadania, obiady i kolacje podawane w formie bufetu (szwedzki stół) oraz dodatkowe przekąski pomiędzy nimi. Przez cały dzień można korzystać z napoi alkoholowych i bezalkoholowych, lodów ciastek, owoców, kawy i herbaty. Poszczególne hotele mają nieco różną ofertę, dokładne szczegóły są zazwyczaj podawane w opisie konkretnej wycieczki. Czasami w cenie są również różne aktywności sportowe oraz inne udogodnienia np. centrum SPA z basenem kąpielowym wliczone w opcję all inclusive.

4 COMMENTS

  1. All inclusive w Czarnogórze, to na pewno nie to samo co w Hiszpanii i osobiście uważam, że szkoda siedzieć przy basenie z drinkiem w ręku. Lepiej zobaczyć trochę kraju, bo Czarnogóra ma wiele pięknych zakątków do zwiedzenia 😉

  2. Bardzo przydatne info odwiedzę to miejsce z pewnością szczególnie po ostatnim meczu, a ten artykuł nakręcił mnie na wypad jeszcze bardziej!
    Dzięki 😉

  3. Podejrzewam, że na all inclusive w Czarnogórze nie ma aż takiego zapotrzebowania, jak powiedzmy w Turcji, ale czy w związku z tym czy można dostać w miarę tanie wakacje tego typu?

  4. Planuję wakacje w Czarnogórze all inclusive, ale raczej nie po to, żeby siedzieć z drinkiem nad basenem, ale po to, żeby się nie martwić o jedzenie, wydatki itp i poświęcić cały czas na odpoczynek i zwiedzanie. Czy możecie polecić jakieś miejsce, które by się do tego najbardziej nadawało? W cenie nie za miliony monet? 😉

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here